wtorek, 23 września 2014

Zamieszczone przez Unknown | Oznaczniki: ,


Nie każda osoba zajmująca się magią ma dostęp do w miarę czystej rzeki, czy strumienia. W takim przypadku z pomocą może przyjść natura. Zwłaszcza, że mamy jesień i opadów deszczu coraz więcej.

Przygotuj czysty słoik, miskę, bądź jakiekolwiek naczynie (najlepiej z surowców naturalnych) o dość dużej średnicy. Jeśli chcesz, umieść w środku kamienie, kryształy, czy inne elementy - jest to dobre w przypadku, gdy używamy takiej wody w konkretnym rytuale; jeżeli woda ma być do celów uniwersalnych to można sobie darować dodatki.

Podczas deszczu (a jeszcze lepiej burzy z deszczem) wystaw naczynie na zewnątrz, by wypełniło się wodą. Kiedy będzie pełne zabierz do domu. Wyjmij z niego wszystkie dodatki, jakie zostały umieszczone. Wodę przepuść przez gazę i przelej do czystej butelki tylko na nią, po czym zakorkuj.

Czynniki, takie jak faza księżyca, czy woda była wystawiona na działanie promieni słońca itp. są ważne - najlepiej zaetykietować butelkę, podając istotne informacje.

Samo zebranie takiej wody jednak nie wystarczy, należy ją uświęcić do celów magicznych. Można oczyścić i zakląć wodę we własny sposób, postaram się jednak opisać ten proces na dniach.

2 komentarze:

  1. Bardzo ciekawe wpisy masz na blogu, jestem zafascynowany i mam tylko jedną prośbę: PISZ DALEJ!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję bardzo za poztywne słowa. Na pewno będę kontynuować wpisy na blogu.

      Usuń