poniedziałek, 9 lutego 2015

Zamieszczone przez Unknown | Oznaczniki:

Losey Meg, autorka Tajemnej Historii Świadomości po raz kolejny wprowadza nas w jej świat duchowy. Tym razem jednak przedstawia swoją wiedzę i doświadczenie związane z niekonwencjonalnymi metodami uzdrawiania. W tej pozycji dowiesz się wszystkiego, co potrzeba do rozpoczęcia swojej przygody, a nawet więcej. 

Uzdrawianie energetyczne to rzetelna pozycja traktująca o tematach bioenergoterapii i tematach pokrewnych.  Poza samym leczeniem, bioenergoterapią, dowiadujemy się także wiele informacji z zakresu mediumizmu, gdyż Meg Losey jest bezpośrednio związana z tymi dwoma dziedzinami rozwoju duchowego. Znajduje się tu chyba wszystko. Poruszane są tematy czakr, prany, niewidzialnych ciał, istot, mudr, zdolności paranormalnych (np. zdalnego widzenia), roli świadomości w procesach energetycznych (głównie o leczeniu), egzorcyzmów i wielu innych.

Nie tylko omawia jak to wszystko wygląda w teorii, ale mamy także szansę doświadczyć wszystkiego, co autorka. Udostępnia ona do szerszego grona ćwiczenia i sposoby pracy ze światem energii. Wprowadza nas w jego tajniki i prowadzi przez tajemnice. Przewaga teorii nad praktyką jest widoczna. Nie są to suche fakty, lecz bardzo interesujące wiadomości i lekcje. Ćwiczenia nie zajmują zbyt wiele objętościc w tej książce i nie ma ich wiele, co nie znaczy że są niewarte zapoznania się z nimi. Znajduje się ich dokładnie 7:

*Ruch w stronę ducha - nauka wyczuwania i operowania energią
*Łączenie pola - nauka stapiania się z energiami innych ludzi
*Ustanawianie ochrony eterycznej - podstawowe zabiegi ochronne
*Przekaz informacji z Kronik Akaszy - nauka korzystania ze źródła informacji, jakim są Kroniki Akaszy
*Świadome podróże poza ciałem - nauka podróży świadomości do innych miejsc
*Piramida i wielowymiarowa świadomość - nauka podróży między wymiarami
*Nauka pracy na odległość - jak sama nazwa wskazuje jest to nauka pracy z ludźmi, którzy nie są z nami obecni fizycznie

Przedstawionych zostało wiele autentycznych historii opisujących jak wygląda życie osoby z omawianymi zdolnościami. Najbardziej spodobała mi się ta o egzorcyzmach w pewnym domu. Pani domu trudniła się czarną magią, przez co nieświadomie ściągała na siebie negatywne energie, które przez lata kumulowały się w tym domu. Jej mąż trudnił się wyrobem broni i militariów, pracował zaś w piwnicy. Ich dziecko natomiast było opętane, już od narodzin. Wstąpił w niego demon jeszcze podczas życia płodowego. Nikt z nich nie był świadomy tego, co dzieje się pod ich dachem. Odnotowali jednak paranormalne zdarzenia jak stukanie, przenoszenie przedmiotów i stukania. Na szczęście trafili w osiedlowym sklepu metafizycznym na autorkę książki, która jednak z pewnymi problemami, poradziła sobie.
Przedstawiła ona także swoje spotkanie z Reptalianami. Opisała kim są i w jaki sposób działają. Szczerze przyznam, że byłem pod wrażeniem.

To, co mocno raziło mnie w książce było nazywanie mianem 'byt' tylko i wyłącznie istot o niskich wibracjach. Jest to kwestia nazewnictwa, jednak uważam, że takie podejście jest krzywdzące. Na całe szczęście uraczeni zostaliśmy dość dobrym, ułożonym osobiście przez autorkę podziałem istot o niższych wibracjach.

Na pewno zaletą jest atrakcyjny wygląd, na który składa się okładka, format książki (B5) i jej wykonanie, liczne grafiki (np. wizualizacja negatywnego myślokształtu, układ niewidzialnych ciał), czarno-białe fotografie na końcu książki pokazujące krok po kroku proces leczenia za pomocą energii.

Sądzę, że w tej książce każdy może odnaleźć takie informacje, o których wcześniej nie miał pojęcia. Sam jestem jedną z tych osób, w ramach czytania tej lektury znacząco poszerzyłem swoją wiedzę. Każdy, kto na poważnie myśli o swoim rozwoju powinien się z nią zapoznać. Osoba mająca do czynienia z energiami nie może przejść obok niej obojętnie.

Przed samym zakupem zachęcam do zapoznania się z darmowym fragmentem dostępnym na stronie wydawnictwa Illuminatio (dostępnym po kliknięciu na ikonę).


2 komentarze:

  1. Kupiłam, przeczytałam, polecam. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo dobra pozycja dla początkujących, często do niej sięgam. Fajnie rozpisane ćwiczenia. Trochę droższa od pozostałych pozycji illuminatio, ale ma obrazki i jest większa. :)

    OdpowiedzUsuń