niedziela, 15 marca 2015

Zamieszczone przez Unknown | Oznaczniki:

Kwantowy dotyk to rewolucyjna, niekonwencjonalna metoda leczenia, o której coraz częściej się słyszy. Swój sukces zawdzięcza temu, że ludzie ponownie kierują się ku temu, czego nie wyjaśnia się w sposób naukowy.

W książce tej autor przedstawia czytelnikowi swoje poglądy na temat tego jak funkcjonuje potężne narzędzie jakim jest ludzki umysł. Bada on jego właściwości, by z jego pomocą móc dokonywać rzeczy które w opinii publicznej mają status 'paranormalnych'. Według osób regularnie korzystających z techniki kwantowego dotyku może on leczyć rozmaite problemy, takie jak problemy natury fizycznej (problemy ze stawami, bóle, urazy), emocjonalnej (stany nerwicowe, wybuchy agresji) zarówno poprzez kontakt bezpośredni jak i na odległość.

Sam autor twierdzi, że po przeczytaniu książki już dzięki kilkugodzinnemu treningowi (oczywiście nie wszystko na raz) można zacząć przygodę z kwantowym dotykiem. Chcąc sprawdzić tę tezę zastosowałem się do odpowiednich instrukcji. Obiektem testowym była moja znajoma, która kilka dni skarżyła się na migrenowe bóle głowy. Była to idealna sytuacja do wykorzystania i sprawdzenia swoich zdolności. Na samym początku chciała przerwać, gdyż uznała że czuje się dość niekomfortowo, jednak po kilku minutach bóle zaczęła słabnąć, aż wreszcie po około 15-20 minutach całkowicie zniknęły. Dopiero ta interwencja je zatrzymała. Muszę jednak przyznać, że mam już pewne doświadczenia w pracy z energiami, więc nie jestem osobą początkującą. Niestety nie znam nikogo, kto się na tym nie zna i chciałby na potrzebę eksperymentu przejść trening.

Na trening nie trzeba poświęcić wiele. Wystarczy kilkanaście minut dziennie, to naprawdę nie jest dużo. Więcej czasu marnujemy codziennie na nieistotne sprawy. Każdy może go wygospodarować. Oczywiście najlepiej by było połączyć to z codzienną praktyką medytacyjną, która jest ukojeniem dla wiecznie pracującego umysłu.

Czy mogę polecić tę książkę? Zdecydowanie tak. Co więcej, poleciłbym ją każdemu kto zainteresowany jest pracą z energią. Dostarczy ona zarówno podstaw, jak i informacji o bardziej złożonej naturze.

Książka dostępna jest tutaj:

Strona wydawnictwa:

0 komentarze:

Publikowanie komentarza