wtorek, 23 grudnia 2014

Zamieszczone przez Unknown | Oznaczniki:

Świece mają swój własny język, z pomocą którego możemy określić, czy nasze działania magiczne coś dały, czy się spełnią. Wystarczy jedynie trochę się przyjrzeć i zastanowić, co dana świeca chce nam przekazać.

W odczycie języka świec określa się szybkość spalania wosku, wielkość płomienia, czy spala się równo itp. Najważniejsze jest zapewnienie, by czynniki mogące wpływać na prawidłowy odczyt, jak wiatr, nie brały udziału. Z tego powodu najlepiej wykonywać go w zamkniętych pomieszczeniach.

Poniżej zamieszczam mini-ściągę o tym, co mogą chcieć przekazać Wam świece. Powinniście jednak pamiętać, że najważniejsze są Wasze odczucia, nie możecie sztywno i ślepo kierować się tym, co zamieszczę.

Duży, prosty płomień, który równo się spala - moc jest po naszej stronie, rytuał działa bardzo dobrze. Tworzą się odpowiednie warunki do zaistnienia naszej intencji.

Mały płomień, który skacze - napotkane przeszkody, bariery, mały zasób energii do wykonania celu. Jeśli będzie się spalać w ten sposób przez cały czas, to prawdopodobnie trzeba będzie powtórzyć rytuał.

Płomień migocze, strzela i porusza się energicznie - najprawdopodobniej doszło do konfrontacji energii, właśnie spełnia ona swój cel i "walczy" z innymi energiami.

Płomień zgasł - połączenie zostało przerwane, energie zostały rozproszone, cel się nie powiódł.

Płomień zapala się mimo tego, że go zgasiliśmy - siły wyższe mają bezpośredni wpływ na rytuał, jeśli zgasiliśmy ją pod koniec rytuału najwyraźniej trzeba w spokoju czekać, aż sama się wypali do końca, bądź zgaśnie.

Wosk szybko się topi - rytuał jest skuteczny i prawdopodobnie cel ziści się w krótkim odstępie czasu od wykonania rytuału.

Wosk wolno się topi- spełnienie się celu może trochę zająć, gdyż potrzebne są odpowiednie warunki, których nie da się od razu wywołać.

Wosk topi się "krzywo" - nie wszystkie warunku, konieczne do ziszczenia celu zostały spełnione.

1 komentarz:

  1. Tak, to są bardzo pomocne informacje podczas rytuałów, ale także we Wróżbiarstwie. :)
    Jednak ważne też jest kierunek w jaki płomień się skłania jak i kolor.

    OdpowiedzUsuń