czwartek, 16 października 2014

Zamieszczone przez Unknown | Oznaczniki:

Osłona domu zapewnia jego izolację od otoczenia. Jest to coś w rodzaju kręgu, który tworzy osoba podczas prac magicznych. Ta osłona jednak, rzucona poprawnie, pozwala trzymać negatywne energie na zewnątrz, nie pozwalając im przeniknąć do środka. Ma to jednak swoje negatywne strony, gdyż wszelkie negatywne ładunki energetyczne, które zostaną stworzone wewnątrz tam pozostaną, jeśli się ich nie pozbędziemy. Nie znikną same z siebie, ponieważ będą uwięzione. Z tego powodu osłona powinna być wznoszona regularnie, zaś w międzyczasie należy oczyścić przestrzeń.

Najczęściej oczyszczenia dokonuje się poprzez wietrzenie przestrzeni, polegające na otworzeniu wszystkich drzwi i okien w domu, a także zamiataniu z pomocą magicznej miotły wszystkich pomieszczeń w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Oczywiście magiczną miotłą nie zamiata się fizycznie podłogi, lecz "powietrze" tuż nad nią - z jej pomocą kierujemy energie na zewnątrz domu.

Jak założyć osłonę na dom?
Wpierw należy oczyścić fizycznie strefę - odkurzyć, zetrzeć kurze, umyć podłogę, ułożyć wszystkie przedmioty na ich miejsce itp. Następnie oczyścić ją z negatywnych energii, jak zostało to opisane akapit wcześniej.

Przejdź do centralnego punktu domu, usiądź, zamknij oczy i się wycisz. Uspokój się, weź kilka głębokich oddechów. Kiedy już osiągniesz odpowiedni stan umysłu wyobraź sobie, jak spływa na Ciebie kosmiczna, ochronna energia i wypełnia całe Twoje ciało. Poczuj ją, niech wypełni każdy fragment ciała. Uwolnij ją z siebie, niech utworzy barierę wokół całego domu, wszystkich pomieszczeń. Oddychaj spokojnie i zasilaj ją tą energią. Kiedy skończysz wypowiedz na głos intencję ochronną, np. "Bariera wokół domu nie przepuszcza żadnych energii prócz tych, które świadomie i wyraźnie przywołam". 

Następnie wstań i przejdź się po każdym pomieszczeniu - narysuj pentagramy na każdych oknach i drzwiach. Pentagramy powinny być duże, takie, jakie zakreśla się podczas Mniejszego Rytuału Odpędzenia Pentagramu.

0 komentarze:

Prześlij komentarz