sobota, 30 sierpnia 2014

Zamieszczone przez Unknown | Oznaczniki:


Jeśli chcesz osiągnąć szybsze rezultaty w jasnowidzeniu, istnieje doskonały środek ziołowy, który jest również bardzo skuteczny dla twoich fizycznych oczu. Zatem będzie on korzystny dla ludzi ze słabym wzrokiem i innymi chorobami oczu, zarówno z magicznego punktu widzenia, jak i zdrowotnego. Do przygotowania magicznego płynu-ognia dla oczu potrzebne są następujące składniki:

1. Duża butelka destylowanej wody.
2. Kwiaty rumianku (suszone bądź świeże).
3. Świetlik (suszony bądź świeży).
4. 7-9 cienkich wierzbowych bądź leszczynowych gałązek, które łatwo możesz znaleźć w naturze. Usuń z nich liście. Przytnij gałązki, by były równej długości, i zwiąż razem sznurkiem w kilku miejscach. Następnie ususz je w ciepłym miejscu blisko pieca, a najlepiej na słońcu lub w suchym powietrzu.
5. Będziesz potrzebował również trochę papieru filtrującego (bądź czystego płótna czy gazy) i lejka.

Kiedy już pozyskasz wszystkie te składniki, możesz zaczynać przygotowywanie właściwego płynu. Wlej jedną czwartą litra wody destylowanej do czystego pojemnika, doprowadź do wrzenia, dodaj dwie łyżeczki kwiatów rumianku i jedną łyżeczkę ziela świetlika. Niech gotuje się to przez kilka sekund, następnie zdejmij naczynie z ognia i przykryj pokrywką. Odstaw na około dziesięć minut. Następnie przefiltruj napar i przelej do innego czystego pojemnika.
Kiedy wystygnie, weź gałązki wierzby bądź leszczyny i zapal je z jednego końca. Wtedy zanurz palący się koniec w przygotowany napar. Ta procedura przenosi fizyczny element ognia do naparu, który można w tym momencie uznać za kondensator fluidu. Ten płynny kondensator można ponownie przefiltrować i przelać do czystego pojemnika; jeśli przelewasz to do butelki, możesz użyć lejka i umieścić w nim papier filtrujący. Filtrowanie jest konieczne, by usunąć wszelkie możliwe nieczystości jak drzazgi, drobinki węgla drzewnego i popiół wytworzone przez zanurzenie płonących gałązek w naparze. Płyn jest następnie przelewany do miski bądź na spodek. Następnie umieść go przed sobą.

Przez płuca bądź pory, lub równocześnie oboma sposobami, wdychaj element ognia do ciała i wypełnij nim całe ciało.Kieruj uwagę na element ognia, który staje się nosicielem życzenia, jakie przenosisz na ten element mocą swojej wyobraźni. Kiedy już skończysz i masz swoje życzenie, czyli wzmocnienie fizycznych oczu i rozwinięcie oczu astralnych, to poprzez splot słoneczny bądź przez jedną z dłoni lub wydychając, wyślij element ognia do tego płynu. Jeśli czujesz, że jeden raz nie wystarczy, powtórz kilka razy, lecz nie więcej niż 7-9. Poprzez tę procedurę kondensator stał się bardzo silną i skuteczną esencją, która nie tylko dobrze wpływa na fizyczny wzrok, lecz również wzmacnia, ożywia i rozwija zmysły astralne. Trzymaj ten kondensator fluidu w chłodnym miejscu, w czystej, szczelnie zamkniętej butelce. Ten płyn do oczu może być używany do poprawy słabego wzroku bądź do przygotowywania oczu dla magicznych celów. Przygotowany w ten sposób kondensator fluidów może być bez wahania użyty dla istniejącego słabego wzroku poprzez zaaplikowanie kilku kropel do każdego oka, gdyż połączenie tych dwóch ziół wzmacnia oczy i jest przeciwzapalne. Jednakże dla praktyki magii, to znaczy dla rozwijania astralnych zmysłów, wystarczy owinąć trochę bawełny gazą, tak jak tampon, bądź użyć czystego kawałka płótna. Płótno nawilża się potem kondensatorem fluidów i podczas ćwiczenia stosuje na oczy jako kompres, by ożywić oczy światłem.
Fragment pochodzi z Wtajemniczenia do Hermetyzmu, Franza Bardona.

4 komentarze:

 1. Czy przepis jest sprawdzony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, przepis jest w pełni sprawdzony i zaświadczam o jego skuteczności.

   Usuń
 2. Można zastosować inną wodę zamiast destylowanej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Woda destylowana jest tutaj zastosowana z konkretnego powodu. Z fizycznego punktu widzenia jest ona pozbawiona większości zanieczyszczeń, co sprawia, że dość łatwo wchłania rozpuszczone w niej substancje. Z moich obserwacji wynika, że lepiej wchłania energię, niż inne rodzaje wód, dlatego tak dobrze nadaje się do sporządzania mikstur.

   Problemu z jej nabyciem raczej nie ma. Sam mam pełen dostęp do laboratorium, jednak nie raz zdarzało się, że kupowałem ją w supermarkecie (Real, jeśli pamięć mnie nie myli było to coś w granicach złotówki za litr - pakowana w butelki 5l).

   Usuń