sobota, 11 lipca 2015

Zamieszczone przez Unknown | Oznaczniki:

Tematy, które zastaniemy w tej pozycji poruszają chyba wszystkie kwestie, o jakie można zahaczyć mówiąc o aurze. Na samym początku oczywiście autor wyjaśnia czym według niego jest aura. Następnie od razu przechodzi do metod wyczuwania, widzenia i pomiaru pola aurycznego (te trzy dziedziny różnią się od siebie tym, że do odczytywania aury wykorzystujemy inne narzędzia <np. różdżka, wahadełko>, bądź zmysły <np. zmysł dotyku, zmysł wzroku>). Kolejny rozdział przedstawia najbardziej schematyczny zestaw znaczeń dla konkretnych kolorów, które dostrzec można podczas odczytu aury. Pod koniec dodatkowo zamieszczone są informacje o ochronie i wzmacnianiu aury.

Przedstawione są bardzo ciekawe informacje, które często są pomijane w podobnych publikacjach. Możliwe, że sami ich autorzy nie są świadomi jakie zdolności posiada ludzka aura. O nich dowiecie się właśnie z tej lektury, zarówno w teorii jak i w praktyce, a są one przydatne w życiu codziennym.
Oprócz samej nauki odczytywania i widzenia aury uraczeni zostajemy informacjami na temat ochrony i wzmacniania aury. Są to bardzo przydatne wskazówki dla osób zajmujących się magią i ezoteryką na poważnie, gdyż mocna i silna aura pozwala trzymać z dala negatywne emanacje energii, przez co często rytuały ochronne i podobne zabezpieczenia stają się zbędne. 

W książce znajdziemy mnóstwo pomocnych grafik i schematów dotyczących omawianych przez autora kwestii. Pomagają one lepiej zrozumieć przekaz, oraz są miłym wypoczynkiem od czytania tekstu, choć nie można narzekać na znużenie. Oprawa graficzna i ułożenie tekstu jest odpowiednie, treść czyta się szybko i wygodnie, czcionka jest optymalna.

Książka dostępna jest w tym miejscu:

Strona wydawnictwa:

0 komentarze:

Prześlij komentarz