poniedziałek, 13 lipca 2015

Zamieszczone przez Unknown | Oznaczniki:

Czytanie w cudzych myślach od zawsze uważane było za wymysł scenarzystów filmowych i pisarzy. Jednakże sama idea musiała się skądś wziąć. Wiele osób jednak zarzeka się, że posiada ową zdolność, a nawet udowadnia ją publicznie! Czy oznacza to, że można wtargnąć do czyjejś głowy i wykraść z niej nawet najbardziej intymne myśli? Omawiana tutaj książka pozwoli na rozwianie tych i innych dylematów dotyczących czytania w myślach. Okazuje się, że owa zdolność dostępna jest nam wszystkim i można ją wykorzystywać w niemal każdych warunkach!

W książce przedstawiony zostaje cały wachlarz zachowań ludzkich i tego, w jaki sposób odczytywać je na poziomie podświadomym. Połączenie myśli i ich wpływ na zachowanie ludzkie było znane nawet w czasach starożytnych. Autor podaje konkretne przykłady i wnikliwie je przedstawia, jednak wiedza którą się dzieli nie jest nawet w najmniejszym stopniu nachalna. Jest to przysłowiowa "kawa na ławę", bez zbędnych komentarzy i przedłużania, które łatwo nuży czytelnika, a ma za tylko za zadanie sprawić, że objętość książki będzie większa. 
Łatwo jest spamiętać jego instrukcje i z czasem wchodzą one w nawyk, przez co nawet nie trzeba się zastanawiać i od razu wiadomo na podświadomym poziomie o czym myślą inne osoby, Czy czasem nie zastanawiacie się, czy dana osoba Was nie okłamuje, bądź przeinacza fakty? Teraz, słuchając nauk autora będziecie wiedzieli kiedy takie sytuacje mają miejsce i nie zwiodą Was już ludzkie słowa, gdyż dzięki obserwacji ciała dowiecie się prawdy!

Korzystając z porad i wskazówek autora jestem bardzo zadowolony. Dzięki nim nie tylko zacząłem wyłapywać ludzkie myśli, ale także polepszyła się moja intuicja. Serdecznie polecam pozycję wszystkim zainteresowanym w tym temacie, nie bez powodu książka otrzymała tytuł bestsellera. 

Książka dostępna jest w tym miejscu:

Strona wydawnictwa:

0 komentarze:

Prześlij komentarz