czwartek, 8 października 2015

Zamieszczone przez Unknown | Oznaczniki:

Energia do sześcianu jest kolejną książką znakomitej autorki Pam Grout. Miałem przyjemność przeczytać jej poprzednią publikację "Energia do kwadratu", której recenzja znajduje się pod tym adresem: http://argenteumocculta.blogspot.com/2014/11/energia-do-kwadratu-pam-grout.html

Pod względem przekazu nie różni się ona od swojej poprzedniczki.Ponownie przedstawione zostają nam prawa, które rządzą naszym światem. Ich zrozumienie i egzekwowanie autorka nazywa "pracą z polem możliwości". Podzielona została na dwie części, na które składają się wstęp oraz część eksperymentalna - czyli to, co najbardziej nas interesuje. W tym miejscu znajdziemy dziewięć doświadczeń, które należy wykonać i przekonać się na własnej skórze, że opisywane prawa są jak najbardziej prawdziwe i każdy może z nich korzystać.

O rzetelności wiedzy Pam Grout przekonałem się nie raz na własnej skórze. Od czasu wydania pierwszego tomu pracowałem z książką wielokrotnie starając się wprowadzić pożądane zmiany. Jedno z doświadczeń opisałem przy okazji postu "Energia do kwadratu". Kolejny raz w książce znalazły się karty raportu laboratoryjnego, które zawierają wzór do zapisu przeprowadzanych eksperymentów. Specjalnie na potrzeby testów posiadam osobny dziennik, w którym odnotowywałem wszystkie swoje powodzenia i porażki związane ze stosowaniem praw mechaniki kwantowej. Mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić: "Tak. Pam Grout pisze prawdę. To rzeczywiście działa."

Jeśli ktoś z Was interesuje się fizyką kwantową już od początku zauważy, że książka wysuwa śmiałe założenia tej dziedziny nauki i ujawnia jak z niej korzystać, zamiast jedynie teoretyzować. Wiedza ta dostępna jest od dawna, jednakże przekazywana jest bardziej w formie teorii. Język, jakim posługują się osoby rozwijające tę dziedzinę także nie jest zachęcający dla osób, które nie mają pojęcia o procesach, jakie temu towarzyszą. Dlatego po raz kolejny wspomnieć muszę o lekkim piórze autorki. Jest to ogromny atut, gdyż książki się nie czyta - ją się pochłania, na raz. Styl i sposób przekazu są tak płynne, że nie chce się od niej oderwać, zaś treść jest klarowna i zrozumiała dla przeciętnego czytelnika.

Dla kogo jest ta książka? Zdecydowanie polecam ją osobom, które chciałyby zmienić swoje życie. Aby tego dokonać należy zacząć od zrozumienia siebie i sił, które na nas wpływają, a następnie świadomie nimi kierować powodując odzwierciedlenie naszej woli. Wiedza, która zawarta jest na stronach tej publikacji z pewnością pomoże tego dokonać. Jeśli czujesz, że nie jesteś w tym miejscu, w którym powinieneś i nie wiesz od czego zacząć to śmiało możesz sięgnąć po tę lekturę.

Książka dostępna jest w tym miejscu:

Strona wydawnictwa:

0 komentarze:

Prześlij komentarz